Movies
Ratings
153
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5- Sherlock HolmesRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5
DaredevilRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0