Movies
Ratings
823
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
LoganRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Partly CloudyRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
Modern TimesRated ★ 4.5- The Devil's SeedRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Swiss Army ManRated ★ 1.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
Tropic ThunderRated ★ 3.0