Movies
Ratings
25
GravityRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0