Titles you rated
Toy StoryRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
ChefRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0