Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 2.0
The Third MurderRated ★ 3.5