Series
Ratings
20- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 5.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 5.0