Movies
Ratings
275
Loving VincentRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
The BrideRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5