Titles you rated
Twenty AgainRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.5