Titles you rated
North & SouthRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Sleepy HollowRated ★ 4.0
Devious MaidsRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 4.5
RevengeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 4.5
RevengeRated ★ 4.0