Titles you rated
Patema InvertedRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
TomorrowlandRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
PanRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.5
LooperRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
The NightingaleRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5