Movies
Ratings
587
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5