Movies
Ratings
30
National TreasureRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
DittoRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0