Titles you rated
The CroodsRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0