Titles you rated
- Swine EscapeRated ★ 3.0
HERORated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
Twenty Years OldRated ★ 2.0- Strawberry Ice CreamRated ★ 3.5
The MusicalRated ★ 2.5
MidasRated ★ 3.5
Spring WaltzRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0- The Path to GloryRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 1.5
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 4.0