Series
Ratings
112
My MisterRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 2.5
GiantRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 2.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Three BrothersRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.5
MamaRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0