Movies
Ratings
345
First ManRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 2.0
The SwindlersRated ★ 1.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.0
MissingRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0