Movies
Ratings
79
Monsters UniversityRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.5
The PiperRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5