Titles you rated
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0