Titles you rated
High KickRated ★ 4.5
Que Sera, SeraRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0