Titles you rated
Stop Making SenseRated ★ 4.5
SupersonicRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0- Ghost MessengerRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- LEGO DC Super Heroes: The FlashRated ★ 3.0
Freakier FridayRated ★ 4.5
Freaky FridayRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Batman: Assault on ArkhamRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
The BatmanRated ★ 3.5
Batman: Under the Red HoodRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Luxo Jr.Rated ★ 3.0