Movies
Ratings
160
FluRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 4.0