Movies
Ratings
176
SullyRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0