Titles you rated
Left-Handed GirlRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Dead to RightsRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 3.5
SweetheartRated ★ 3.5
MadlyRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- Sunwoo and IkjuneRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0- Time to Be StrongRated ★ 2.5