Movies
Ratings
1014
FrankensteinRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Cape FearRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5