Series
Ratings
14
PastaRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0