Titles you rated
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
Extraction 2Rated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.0
ExtractionRated ★ 3.0- DreamRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
UnchartedRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 2.0
The KingRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5