Series
Ratings
93
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
Definitely Not TodayRated ★ 4.0
Be YourselfRated ★ 4.0
You Are My GloryRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
ShinzanmonoRated ★ 4.0- Sons and DaughtersRated ★ 3.5
- One of A PairRated ★ 3.0
- Ad MadnessRated ★ 3.5
- SunflowerRated ★ 3.5
- FeelingsRated ★ 4.0
- A Bluebird Has ItRated ★ 3.5
- JealousyRated ★ 3.5
- Mr. QRated ★ 3.5
SeoulmoonRated ★ 4.0
Goodbye SoloRated ★ 4.0