Movies
Ratings
424
The Dark KnightRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.0