Series
Ratings
13- DoubtRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5