Titles you rated
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
Taboo TattooRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 0.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0