Movies
Ratings
381
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Sunset BoulevardRated ★ 4.0
A Simple LifeRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0