Movies
Ratings
83
VeteranRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0