Movies
Ratings
282
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
RealRated ★ 0.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The Sixth ManRated ★ 3.5
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 1.0
Marrying the MafiaRated ★ 1.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 1.0
Public EnemyRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0