Movies
Ratings
55
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0