Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Expendables 2Rated ★ 2.5
UnknownRated ★ 2.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
The SmurfsRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 2.5
No Tears for the DeadRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
NoahRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Step Up All InRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 3.5