Series
Ratings
128
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Six Feet UnderRated ★ 5.0
Wayward PinesRated ★ 3.5
Romance in the RainRated ★ 4.0- I became a doctor at 37 ~ An Intern's pure love storyRated ★ 3.5
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 3.0
Honboshi ~ Shinri Tokuso JikenboRated ★ 4.0- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 4.0
ExtantRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
TorchwoodRated ★ 2.5
TorchwoodRated ★ 5.0- TorchwoodRated ★ 4.5