Movies
Ratings
211
TwilightRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.5
xXxRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 1.5
Happy FeetRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
Baby and MeRated ★ 2.0
BoltRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0