Series
Ratings
54- The ClubhouseRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Asuka High School March!Rated ★ 2.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Bloody MondayRated ★ 2.0
Into the White NightRated ★ 4.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5