Series
Ratings
227
Saitama no HostRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
POSERated ★ 5.0
The Man of ATEEZRated ★ 1.0
Salary Lupin ATEEZRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 4.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 4.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 4.5
Skam France Season 4Rated ★ 3.0
Skam France Season 3Rated ★ 3.5
Skam France Season 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
November 13: Attack on ParisRated ★ 4.0