Titles you rated
Guns & TalksRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Ong Bak 2Rated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 3.5