Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
ExtractionRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Triple FrontierRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 2.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Outlaw KingRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 5.0
We're the MillersRated ★ 2.5