Movies
Ratings
53
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 3.0
The DenRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5