Titles you rated
Step Up All InRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
TakenRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 3.0
The Sword with No NameRated ★ 2.0
CJ7Rated ★ 2.5
GremlinsRated ★ 3.5
Die Another DayRated ★ 2.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5