Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Queen of the RingRated ★ 5.0