Movies
Ratings
26
SplitRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0