Movies
Ratings
104
50 First DatesRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 5.0
Man of MenRated ★ 2.0
LucyRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 4.5
CanolaRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0