Series
Ratings
42
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 2.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0