Titles you rated
American PrimevalRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
My DearestRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0