Movies
Ratings
22
The ThievesRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 2.0
LucyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0