Movies
Ratings
80
Fists of LegendRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 5.0